השכרת רכב בפראג

להשכרת רכב בפראג צרו קשר איתנו כאן.

השכרת רכב בפראג – עם השנים יותר ויותר מטיילים ישראלים מנצלים את המחירים האטרקטיבים של השכרת רכב בפראג, אך כלל לא מומלץ להשכיר רכב לשימוש במרכז העיר פראג – הן בשל העובדה שדרכים רבות במרכז כלל לא מאפשרות תנועה לרכבים, פקקים רבים והמצוקה העיקרית היא מקומות החניה  בפראג ועוד.. יש אפשרות נוחה לכל המטיילים להשתמש בתחבורה הציבורית בפראג המחברת את העיר מקצה אל קצה הנחשבת לאחת התחבורות הציבוריות הטובות בעולם – נוחה ויעלה, יחד עם זאת, ישנם מטיילים המעוניינים לטייל גם מחוץ למרכז העיר וכאן אנחנו יכולים לעזור לכם בהשכרת הרכב בפראג. רצוי להזמין את הרכב מראש – כמה שיותר מוקדם וכך נוכל לבדוק עבורכם יותר אפשרויות לרכבים. לפעמים השכרת רכב ליום יכולה לעלות לכם כמו נסיעה אחת במונית בפראג משדה התעופה לעיר – ואם כבר מדברים על מוניות בפראג אז מומלץ להיזהר: העיר פראג מוכרת היטב בעולם עקב תלונות של תיירים מרומים על ידי נהגי המוניות. בשאר רחבי צ'כיה בהחלט מומלץ לשכור רכב – בהשכרת רכב בצ'כיה ישנם יתרונות רבים מבחינת חופש תנועה, כבישים נוחים ומסודרים והכי חשוב היכולת להגיע לכל יעד בכל זמן ורגע נתון וכך תצליחו לשדרג משמעותית את הטיול לפראג.

השכרת רכב בפראג ונהיגה ברכב שכור בצ'כיה – רמת הכבישים בצ'כיה מצוינת – הכבישים רחבים ומשולטים, תתפלאו אבל קשה למצוא בזמן הנסיעה נהגים עצבניים שצופרים רוב הנהגים פשוט סבלניים ואדיבים, כאות "תודה, סליחה" מפעילים הנהגים בצ'כיה לשניה אחת את איתות המצוקה אם לדוגמא הבאתם לנהג כלשהו לעקוף אותכם תראו לאחר כמה שניות "תודה" מה שלא רואים בארץ לצערנו. בצ'כיה חלק מהכבישים המהירים הם כבישי אגרה, לפני שאתם עולים על אחד מהם, מומלץ לבדוק שעל השמשה מודבקת מדבקה עם שנה אקטואלית ואם לא חייבים לקנות את המדבקה במחיר של 1,500 קרונות ברוב תחנות הדלק בצ'כית זה נקרא: דאלניצ'ני זנאמקא, מה שמעיד ששילמתם את אגרת השימוש בכביש בצ'כיה (חברות ההשכרה דואגות שיהיו מדבקות ברכבים).
חשוב לזכור אין לשתות אלכוהול לפני נהיגה בצ'כיה, אין לצפור בין השעות שמונה בערב לשש בבוקר, בצ'כיה חובה להדיק אורות כל השנה במשך כל היום, חובה לאפשר לכל הולך רגל לחצות את מעבר החצייה במידי ופרט חשוב מאד לרכבת החשמלית [טראמ] יש זכות קדימה בכל מקום, לא משנה אם אתם עם רכב או הולכי רגל ויש להתחשב בה, אם הרכבת החשמלית בפראג נעצרה אין לעקוף חובה לעצור לפני הטראמ בכדי לאפשר להולכי הרגל לרדת ולעלות ממנה.

נא להיזהר לפניכם שלט  של אזור להולכי רגל בלבד, שלט לא מוכר בו רוב הנהגים הלא מקומיים נכנסים לרחוב ומקבלים קנס גבוה. שוטרי המדינה מחמירים מאוד בעניין זה.

342

 

רשיון נהיגה ישראלי באירופה:
בעל רישיון ישראלי בתקן האירופאי רשאי לנהוג באירופה שלושה חודשים מיום כניסתו של הנהג לצ'כיה, אך כמובן אם ברשותכם רישיון נהיגה בינלאומי כדאי לקחת אותו איתכם.

נהיגה בפראג:

נהיגה: בצד ימין של הכביש, עם עקיפה מצד שמאל (כמו בישראל)
רישיון: רישיון הנהיגה הישראלי תקף למשך שלושה חודשים מיום כניסתו של הנהג למדינה.
הגבלת מהירות: 50 קמ"ש בכבישים עירוניים / 90 קמ"ש בכביש בין עירוני / 130 קמ"ש בדרכים המהירות.
מספרי חירום: כללי – 112, מכבי אש – 150, אמבולנס – 155, משטרה – 158
תקנות אלכוהול: רמת האלכוהול המותרת בדם בזמן נהיגה היא 0%.

 

השכרת רכב בפראג וצ'כיה

לקבלת הצעת מחיר עבור השכרת הרכב בפראג אנא פנו אלינו לחץ כאן ומלאו את הטופס:
שם ושם משפחה:
דו"אל:
השכרת רכב בפראג – לכמה זמן אתם מעוניינים לשכור את הרכב, סוג רכב, מקומות ישיבה, תיבת הילוכים – ידני או אוטומט.
ואחד מנציגנו של פראג2גו יפנה אליכם בהקדם האפשרי בשפה העברית.

 

השכרת רכב בפראג