דירה למכירה בפראג – ממוקמת באיזור נוח עם תחבורה ציבורית נוחה על יד המרכז. מחיר כ:320,000 ש"ח, דרוש שיפוץ. מתאימה לדירה להשקעה בפראג.

לפרטים נוספים וקבלת תמונות – צרו קשר.


 

מעוניינים לרכוש נדל"ן להשקעה בפראג או בצ'כיה? חברתנו החלה לעסוק בנדל"ן בשנת 2007 החל ממכירת דירות וקנייתם ובשיפוציהם בפראג ובאירופה כולה המהווה את אחד ממסלולי ההשקעה ההגיוניים והמשתלמים ביותר בשוק כיום.

פראג – בירת צ׳כיה, העיר הגדולה והמרכזית ביותר במדינה ובעיני רבים פראג נחשבת לאחת מערי הבירה היפות ביותר באירופה.

השקעה בדירה בפראג – נחשבת להשקעה מצוינת באחת הכלכלות היציבות והחזקות ביותר ובעל צמיחה מהמהירות באירופה, מחירי הדירות בפראג עלו ב6.9% בשנת 2013 לעומת זאת בפראג 1 [המקום המתוייר ביותר בפראג] בשנת 2014 מחירי הדירות קפצו בכ- 15% וממשיכים לעלות עם השנים וכך צ'כיה מושכת משקיעים רבים אליה מכל העולם – התעשייה המתקדמת, עתירת הון וטכנולוגיה שמעסיקה כוח אדם מצומצם ומקצועי המעמידים את צ'כיה ואת פראג בטבלאות הערים המועדפות על ידי משקיעים זרים בנדל"ן. פראג נחשבת כ "גן העדן למשקיעי נדל"ן" בזכות קצב ההתפתחות המהיר שלה כולל נמלי תעופה, רכבות – רכבות תחתיות – רכבות חשמליות ואוטובוסים המקשרים את העיר פראג מקצה לקצה ולשאר הערים בצ'כיה ובאירופה כולה.
השקעה בדירה בפראג מניבה תשואה ממוצעת בין %4 ל- 5% בשנה והנה לפניכם דוגמא קטנה:
לדוגמא מחיר הדירה עומד על סך של 90,000 דולר כולל שיפוץ הדירה, ושכר הדירה השנתי הינו 7.200 דולר [600 דולרים בחודש] מתוך סכום זה צריך לשלם קרן תחזוקה ודמי ניהול על סך של 600 דולרים לשנה [50 דולר כל חודש] רווח נטו מההשכרה יעמוד על סך של 6,600 דולר לשנה כפול 5 שנים שווה 33,000 דולרים רק על השכירות ובנוסף לא לשכוח – מחירי הדירות בפראג עולים מדי שנה כך שישנה אפשרות למכור את הנכס לאחר כמה שנים ולהרוויח גם על סמך זה.

 

מעוניינים לקבל מידע ופרטים נוספים על הדירות בפראג צרו קשר כאן