דילים לפראג וחבילות נופש לפראג

דיל זול לפראג

בPrague2Go תוכלו למצוא דילים לפראג במחירים נוחים לכל כיס, חבילת נופש לפראג עולה בדרך כלל בין 400-800$ ל3-5 ימים לאדם. יתכן מאד שגם תמצאו דיל זול לפראג בחודשים פחות תירותיים, מדובר על כרטיס טיסה לפראג בזול ללא בית מלון.

בשנים האחרונות שאנחנו נמצאים בפראג, אנחנו יכולים להגיד – מומלץ להזמין חבילת נופש לפראג שתכולל בית מלון וטיסה ביחד בחודשים כמו אפריל, מאי, יוני.. חודשים בהם כמות התיירים בפראג נמוכה והתפוסה של הבתי מלונות עומדת על כ33% ולפיכך תוכלו למצוא דיל טוב לטוס לפראג.

בשנים האחרונות פראג הפכה ליד מושך בקרב המטיילים הישראלים, לפעמים אפשר להרגיש במרכז העיר פראג כמו בארץ, כמויות של ישראלים המגיעים להנות מההיסטוריה העשירה של העיר, כמובן שרוב הישראלים מתחילים את הטיול בפראג מהרובע היהודי שנמצא ברובע יוזפוב (פראג 1), הרובע נמצא על יד כיכר השעון האסטרונומי, בסוף רחוב המותגים על יד בית המלון אינטרקונטיננטל פראג. לא רק ההיסטוריה מושכת את התייר הישראלי לפראג – בעיר ישנים מתחמי קניות רבים המציעים סיילים מטורפים מדי יום, חנויות זולות בפראג אפשר למצוא כמעט בכל פינה, אל תתפלאו אם תגיעו למרכז פראג תכנסו לקניון שנמצא במרכז ולא תמצאו הנחות ובכלל מוצרים לקנות, לרוב החנויות השוות לביקור נמצאות על יד המרכז או במקומות מרחוקים מהמרכז, כמו האאוטלט פשן ארנה מתחם עם עשרות חנויות המציעות הנחות של 30-70% ועוד מציעות החזר מס אם קניתם מעל 2001 קרונות צ'כיות.

מלונות בפראג

מלונות מומלצים בפראג יש הרבה, יש באפשרותכם להזמין מלונות יחסית זולים על רמה טובה שנמצאים ממש במרכז פראג, לפני שתזמינו בית מלון בפראג תכנסו לאתר http://tripadvisor.com שימו לב לתגובות וציון הגולשים לגבי אותו המלון אותו חשבתם להזמין. יש באפשרותכם להזמין בית מלון זול בפראג על יד מרכז העיר כ-5 דקות נסיעה בתחבורה הציבורית אולימפיק הוטל Olympik hotel Prague, מדובר על בית מלון מפורסם בקרב התיירים הישראלים, מיקום המלון נוח וקל מאד להגיע למרכז.

להזמנת דילים לפראג | חבילת נופש לפראג – האתר פראג2גו בשלבי בנייה ועדכון ואתכם הסליחה על חוסר זמני במידע המוצג.