חתונה אזרחית בפראג

מחפשים וחושבים איפה להתחתן ולחגוג את החתונה האזרחית בפראג? צרו קשר איתנו בדוא"ל ונמליץ לכם.

חתונה בפראג

פראג היא העיר המרכזית והגדולה ביותר בצ'כיה ונחשבת לאחת מערי הבירה היפות ביותר באירופה ובאמת בצדק. העיר פראג ידועה במיוחד בזכות יופייה ואופייה היחודיי ומתאימה במיוחד לזוגות המתכננים לחגוג ולרשום את היום החשוב בחייהם – הליך החתונה בפראג יחסית קליל משאר המדינות, הקסם, יופיה, הרומנטיקה והאינטימיות של העיר פראג יהפכו את חתונתכם לחוויה בלתי נשכחת. (פראג מתאימה לחתונות גם בחורף וגם בקיץ)
אחת הסיבות באמת בגללן מומלץ להתחתן בפראג – מזכרת תמונות, בעיר ישנם מקומות רבים המציעים למבקרים להצטלם על רקע נופים מרהיבים על העיר, מבנים היסטורים מפורסמים, טירות, כיכרות ומקומות רבים מתויירים נוספים בלתי נשכחים.

צלם בפראג

למצוא צלם בפראג כלל לא בעיה, במקרה ותרצו המלצה על צלם בפראג פנו אלינו ונפנה אתכם לאדם הנכון.

חתונה בפראג – הכנות לקראת הנסיעה לפראג

בדיוק כמו בערים נוספות המאשרות להתחתן גם לפראג יש הליך אותו מומלץ לבצע שלב אחר שלב, חשוב מאוד לא לזלזל במסמכים ובחותמות יש להם חשיבות רבה, ועל מנת להמנע מעיכובים וכל מיני סיטואציות לא נעימות – בצעו את כל ההכנות מראש, וודאו שיש ברשותכם את כל המסמכים הנדרשים.

מסמכים אשר נדרשים: מסמך המאשר שאתם רווקים – גרושים – אלמנים (אם אתם גרושים/אלמנים עליכם למלאות טופס נוסף ברבנות) ותעודת לידה – מסמכים אלו נדרשים להיות מקוריים ודורשים חותמת משרד החוץ וחותמת אפוסטיל.

רשימת אתרים המציעים חתונות בפראג

חתונה בפראג עם קמילה – חברה המארגנת חתונות בפראג כבר שנים רבות, חיתנו מאות זוגות במהלך השנים. כמו כן, חברת חתונה בפראג עם קמילה מציעה לכל זוג המתלבט אם להזמין אצלהם חתונה, לעיין בספר האורחים שלהם ואף אם אתם רוצים תוכלו לפנות לאותם זוגות אשר ישמחו לספר ולהמליץ לכם על קמילה חתונות בפראג. חברתם עובדת באופן עצמאי – אין להם סוכנים ונציגים מהצד אשר יבטיחו הבטחות ותקבלו משהו שונה בסוף.

Freemarriage.org.il

Lamitchatnim.co.il