כרטיסים להצגות והופעות בפראג

אתם מגיעים בקרוב לפראג? חוץ מהיופי והארטיכטורקה המדהימה בפראג, האוכל הטעים, חנויות זולות, בירה איכותית שזולה יותר מהמים – נשמח לארגן עבורכם כרטיסים לתיאטרון השחור המפורסם בלב העיר, לארגן עבורכם מקומות בפולקלור או בדטניצה בסגנון ימי הביניים כולל הסעות.

להזמנת כרטיסים / מקומות – נא לצור קשר כאן או בווצאפ: 420-777555949+ או 420-776661639+

התיאטרון השחור בפראג

התיאטרון השחור הוא ללא ספק אחת האטרקציות המרכזיות ביותר של העיר פראג! זהו מופע שהתפתח בפראג ומאוד מאפיין את
העיר. מדובר באולם חשוך לחלוטין, שחור בעצם, בנוסף לכך כל השחקנים לבושים בשחור. הקהל למעשה אינו רואה את השחקנים אלא רק את הפעולות שהם מבצעים. אין צורך לדעת את השפה הצ'כית או כל שפה אחרת כי זהו איננו תיאטרון רגיל, כל הפעולות נעשות בעזרת אפקטים קוליים, תאורה אולטרא סגולה ומוזיקה. בתיאטרון השחור הכל יכול לקרות, אל תהיו מופתעים לראות חתול שעף באוויר, עכבישים שיורדים מהתקרה או חיוך ללא פנים תלוי באויר. ההצגה מאוד קלילה וצבעונית, מתאימה גם לילדים וגם למבוגרים. תיאטרון שחור בפראג וואו (באנגלית: The black light theater WOW Prague) זהו התיאטרון התלת מימדי הראשון מסוגו ולכן הקהל הוא שותף מלא בחוויה.

מחיר: 500 קרונות לכרטיס

 

ערב פולקלור בפראג

רוצים להכיר את התרבות הצ'כית? אם כן, ערב פולקלור הוא בשבילכם! הגיעו לחוות איתנו ערב פולקלור צ'כי אמיתי בלתי נשכח יחד עם ארוחת ערב בת 4 מנות. לאורך כל הערב (כשעתיים וחצי) יבדרו אתכם רקדנים ומוסיקאים הלבושים בתלבושות עממיות ומסורתיות, אל תתפלאו אם בסוף הערב בשירו שירים בצ'כית ותתחילו לרקוד ריקודים עממים עם כולם ביחד! לכל חובבי בירה צ'כית – בירה ללא תחתית! שותים כמה שרוצים.

מחיר: 45 יורו לאדם כולל איסוף מהמלון וחזור למלון

 

דטניצה בפראג

מופע דטניצה נערך בטירה עתיקה המצאת בכפר בשם דטניצה כ-75 ק"מ מפראג. מדובר על ערב בילוי בסגנון ימיי הביניים, צוות המקום לבושים בבגדים של תקופת ימיי הביניים, במהלך הערב תראו שחזורי קרבות של אבירים בליווי בולעי אש ועוד.. ותוגש ארוחת ערב בסגנון הימים של פעם, כולל בירה כמובן.

מחיר: 45 יורו לאדם, ההסעה יוצאת ממרכז העיר (הסעה פרטית מהמלון ולמלון למזמינים 4 מקומות ומעלה)