שירותי הסעות בפראג

הסעות והעברות משדה התעופה למלון בפראג

הזמינו העברות פרטיות בפראג עם נהג אשר יסיע אתכם למקום שהותכם בפראג בנוחות! נהג מקצועי שיחכה לכם בנמל התעופה של פראג עם שלט עליו שמכם.

Prague Airport transfer
הסעות משדה התעופה בפראג למלון – והעברות מהמלון לשדה התעופה בפראג.

מחירים להסעה ברכב פרטי (כיוון אחד למרכז העיר)
זוג – 22 יורו
4 אנשים – 22 יורו / רכב גדול 25 יורו
5-8 אנשים 30 יורו

 

הזמנת שירותי הסעות בפראג

שם ושם משפחה (חובה)

דוא"ל: (חובה)

פרטי טיסה ותאריך הגעה

בעת שליחת הטופס חשוב לשלוח את פרטי טיסתכם ושעת נחיתתכם בנמל התעופה בפראג, שם ושם משפחה, דוא"ל ומומלץ מספר טלפון.

שירותי הסעות בפראג

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון ולחברה שלנו יש הרבה ניסיון!
אנו מתגוררים בפראג ועובדים עם תיירים כבר שנים רבות ולצערנו יצא לנו לשמוע ממספר לא מבוטל של תיירים ישראלים על חוויות לא נעימות אשר הם חוו עם נהגי מוניות ושירותי הסעות במהלך שהותם בפראג. לחלקם זה התחיל בנמל התעופה עם נהג המונית אשר ניסה לבקש מחיר גבוה ביותר על הנסיעה למלון , חלקם הזמינו הסעות יקרות במיוחד מבית המלון או מחברות לא אמינות וחלקם ניסו לסוע לבית המלון בתחבורה הציבורית וגילו שזהו דבר לא פשוט לביצוע כאשר סוחבים שתי מזוודות גדולות מהטיסה.
המטרה שלנו היא למנוע את כל אי הנעימויות הללו ולתת לכם את הפתיחה הרגועה והקלה ביותר לחופשה שלכם – המרחק בין שדה התעופה בפראג למרכז העיר כ-18 קילומטר, זמן הנסיעה משדה התעופה בפראג למרכז העיר

Prague airport transfer
עם רכב כ-20-25 דקות ובזמן פקקים כמובן יותר ואנו מזמינים אתכם לעשות זאת בנוחות ובנעימות..
תוכלו להזמין אצלנו שירותי הסעות בפראג גם בדרך חזרה אל שדה התעופה, הנהג שלנו יאסוף אתכם מבית המלון שלכם או מכל מקום אחר אשר ייקבע מראש ויסיע אתכם ישירות אל הטרמינל שלכם בשדה התעופה- כך תמנעו מלחץ מיותר של חיפוש מונית בבוקר או בערב הטיסה ולא תצטרכו לבזבז זמן רב בהגעה לשדה בתחבורה הציבורית. בניגוד לחברות העברה אחרות בפראג – לנהג שלנו אין אפשרות לדרוש מכם יותר כסף בעבור הנסיעה.

שירות הסעות לקבוצות בפראג

הזמנת אוטובוס בפראג – מתכננים להגיע קבוצה גדולה לפראג? יש לנו מה להציע לכם חוץ מהסיורים המאורגנים שלנו, יש באפשרותנו לספק לכם אוטובוס של עד 50 מקומות ישיבה. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים על שירותי העברות בפראג.